השקת תוכנית ההשקעות של שלומי ארדן

כדי שכולנו נהיה טיפה פחות בודדים בבידוד עלה לי רעיון (בהשראת אחי) לעשות שיחת וידאו זום עם משקיעים לצורך מעבר על הדוחות של שוהם שפורסמו באותו יום. מעולם לא השתמשתי בזום לפני כן אבל אמרתי – ניתן ניסיון.

פתחתי קבוצת וואטסאפ שמהר מאוד התמלאה ל-200 חברים (קרוב לגבול שוואטסאפ מתיר) ובאותו ערב ערכנו שיחת וידאו בזום בה שוחחנו על שוהם ועברנו על הדוח השנתי.

ניתן לצפות בפרק הראשון כאן:

השיחה זרמה (יש שיגידו אף יותר מדיי – שעתיים וחצי) ונהניתי מאוד, אז החלטתי לנסות להפוך את זה לפורמט סמי-קבוע ומשודרג. אני מתכוון לקיים את הפרק הבא ביום ראשון הקרוב בו נמשיך לעבור על הדוח של שוהם ונארח בתוכנית אורח מיוחד.

אני כרגע בשלבי לימוד של ענייני הוידאו אך מבטיח להשתפר מהר. אני רוצה לקנות מצלמה ומיקרופון אך זה נדחה בינתיים כי משום מה זה לא מוגדר כמוצר חיוני. מבטיח שמבחינת תוכן והפתעות בדרך – לא יהיה מחסור.

הזום כבר לא מספיק מבחינת הגבלת החברים וכך גם קבוצת הוואטסאפ, לכן נעבור ל-Youtube Live ולטלגרם שזה כמו וואטסאפ רק עם הגבלה של 200,000 חברים בקבוצה במקום 200. תוך כדי השידור תוכלו לכתוב בצ’אט בלייב. בשלב כלשהו נסיים את החלק המסודר ואפתח לשאלות ותשובות כמה זמן שצריך.

בקבוצת טלגרם אשלח מועד מדויק לגבי השיחה. הצטרפו לקבוצה בלחיצה כאן. אם רוצים לצרף חברים מספיק לשלוח להם את הלינק t.me/shlomiardan

קבוצת הטלגרם תהיה סגורה לתגובות רוב הזמן, אפתח אותה לדיון רק לפני ואחרי שידור.

עדכון 27.3: זה הזמן לעדכן שביום ראשון אארח לשיחה את מנכ”ל שוהם ביזנס אלי נידם, אני עדיין לא יודע אם השיחה תוקלט ביום ראשון ואז אשדר אותה במסגת השידור או שהשיחה עצמה תהיה בלייב תוך כדי שידור, זה תלוי בשעות זמינות של אלי ובבעיה טכנית שניסיתי לפתור אתמול עד השעות הקטנות של הבוקר אך זו בעיה עקשנית, עוד מנסה. מוזמנים להציע שאלות בקבוצת הטלגרם.

Print Friendly, PDF & Email
Scroll to Top