השקת פורום ההשקעות של הבלוג

במשך שנים רבות המקום העיקרי ברשת בו כתבתי וקראתי על השקעות היה בפורום לונג. ביליתי שם שנים רבות החל משנת 2009, שאלתי שאלות בפורום המתחילים, העליתי רעיונות השקעה שנראו לי מעניינים וקשקשתי עם החבר’ה בפורום “קפה הבורסה”. עשינו גם מפגשים, הרצאות ושיחות רבות. כל-כך אהבתי את האתר עד שהוא היה אתר הבית שלי. בלי הניסיון שצברתי בפורום מי יודע אם הייתי מקים בכלל בלוג.

מתישהו סביב שנת 2013 לונג עבר לוויקס מה שפשוט הרס לחלוטין את הפורום. חיפשתי במהלך השנים בית חדש אך לא קם יורש ראוי לפורום לונג. למעשה, עד היום אין שום פורום או אתר שמספק את מה שלונג סיפק עבורי – ובפרט דיונים מעמיקים יחסית על רעיונות השקעה ועזרה הדדית למשקיעים בתחילת דרכם שלוקחים השקעות ברצינות. אז אם מה שאתה רוצה לא קיים, למה שלא תיצור אותו? אז זה מה שעשיתי – לשונית של הפורום תופיע מעתה בתפריט בראש האתר.

יש לי אמון רב בקוראים שלי ועד היום לא איכזבתם אותי. לצורך העניין אני חושב שאני הבלוג היחיד בעולם ההשקעות שתגובות בו מאושרות אוטומטית בלי שום מעבר שלי וכפי שאתם יכולים לראות האווירה טובה. אפילו אלה מכם שהתקשרו אליי או פנו אליי בוואטסאפ (054-6728675) -תמיד הסיבה הייתה טובה והשיחות מהנות. לכן בינתיים אני אתן לדברים להתנהל בעצמם ואסמוך עליכם. עם הזמן הדברים יהיו אולי יותר ממוסדים אך תמיד נקודת המוצא שלי היא שבפורום אני “עוד כותב” ולא “הכותב”. בינתיים אסתפק בכך שתשתדלו להיות אדיבים – במיוחד לאלו שמבינים פחות מכם.

הפורום מחולק לנושאים: ‘השקעות בארץ’ ו-‘השקעות בחו”ל’ בהם השאיפה היא שכמו בפורום לונג לפחות רובם של הנושאים יהיו שמות של מניות, ‘הקפה ליד הבורסה’ לקשקושים כלליים ו’צעדים ראשונים’ לאלו מכם שעוד לא מרגישים מוכנים לפתוח שרשור על השקעה ספציפית. עם הזמן אפתח עוד פורומים, תתי-פורומים בהתאם לדינמיקה של הפורום. מוזמנים להציע רעיונות נוספים.

הפורום הוא לא תחליף לבלוג אלא תוספת. אני אשתדל לבקר בפורום והשתתף כמה שאוכל אבל לא יותר מדיי – אני רוצה לתת לכם את הבמה!

אז צרו משתמש (נדרש רק מייל) ושיהיה לנו בהצלחה!

Print Friendly, PDF & Email
Scroll to Top