הזנקת תחרות ההשקעות ותיק הבלוג בתחילת הרבעון השני

בואו ניגש לנקודה – זה התיק שלי לתחילת הרבעון השני של שנת 2020:

שם הניירמחיר בתחילת רבעון שני 2020אחוז מהתיק
שוהם אפ 1320.8 אג'45%
רני צים265.5 אג'30%
אקסל אפ 916.4 אג' 20%
ערך פיננסים2500 אג'5%
סה"כ100%

תיק הבלוג שונה מהתיק האישי ומהתיק של הקרן, אבל זה התיק הכי טוב שאני יכול לחשוב עליו לצורך התחרות, למרות שבכל זאת הגבלתי את עצמי מעט בריכוז ובאופציות. בכל מקרה אפרסם בסוף הרבעון גם את התשואה האמיתית של התיק שלי.
התיק הפעם כולל שתי מניות שלא כתבתי עליהן עד כה – אקסל וערך פיננסים. אכתוב עליהן במהלך הרבעון.

בקישור כאן ניתן לראות את כל התיקים שמשתתפים בתחרות. אני והקורא אסף ר. עבדנו כמה שעות היום כדי שהכל יהיה מסודר לתחילת הרבעון. ננסה להוסיף פיצ’רים נוספים במהלך הרבעון- אולי אפילו איזה Leaderboard שמתעדכן לפי המחירים בבורסה.

34 מתחרים (!) פרסמו תיקים לתחרות ההשקעות, חלק עם מניות שהכרתי וחלק עם מניות שלא. באופן לא מפתיע הייתה נטיה לרמת סיכון גבוהה (בכל זאת- תיק וירטואלי) ורבות מהחברות הכלולות בתיקים הן הימור שהמצב יחזור לקדמותו בעוד זמן לא רב- למשל חברות תעופה (דלתא, בואינג), ריטייל (GME, BBBY), מלונאות ותיירות (פתאל, MGM Resorts, Carnival Corporation), חברות נפט, כריה, מתכות וכדומה.

גם לי יש חברה או שתיים כאלה על הרדאר חברות בסגנון שלי (ישראליות קטנות ולא מוכרות) שירוויחו בגדול מסיום המשבר, אך עד כמה שהפיתוי חזק – אני מחכה שתהיה ודאות גבוהה יותר.

בכל אופן אני מצפה לתחרות קשה מהתיקים שלכם, המון בהצלחה לכל המשתתפים ושיהיה אחלה רבעון (או לפחות יותר טוב מהקודם)!

הכותב מחזיק בכל המניות המוזכרות במאמר (עם כזה גילוי נאות אי אפשר לפספס!)

לחצו כאן כדי לקרוא את הפטור מאחריות
כל המוצג באתר זה הוא למטרות מידע בלבד. המידע המוצג אינו מקיף, אינו שלם, אינו מכיל גילויים חשובים או סיכונים הקשורים בהשקעות וכפוף לשינויים ללא הודעה מראש. המחבר אינו אחראי לדיוק או לשלמות או לחוסר הדיוק או השלמות של המידע המוצג. המחבר לא בדק או וידא מידע שהתקבל מצד שלישי שהוא עשוי להסתמך עליו. המידע אינו לוקח בחשבון מטרות השקעה ספציפיות או מצבים כלכליים ספציפיים של אדם כזה או אחר או ארגון כזה או אחר. המחבר אינו יועץ השקעות ואינו מנהל תיקים ואינו מציג את המידע בתור שידול או השפעה או בקשה או הצעה לקנות או למכור או להחזיק את ניירות הערך המוזכרים באתר. אין לראות במידע באתר הצעה או שידול לקנות או למכור או להחזיק כל נייר ערך או מכשיר פיננסי אחר. המחבר אינו אחראי בשום אופן לתוכן המידע, השמטות במידע, אי דיוקים, טעויות כאלה או אחרות. על כל משקיע להשלים בדיקה משלו לניירות הערך הנידונים. לפני ביצוע השקעה, על הקורא לבדוק השקעה זו עם היועץ הפיננסי שלו, עו”ד, ויועץ המס כדי לוודא שהשקעה זו מתאימה עבורו. לכותב עשויה להיות פוזיציה בניירות הערך המוזכרים והוא עשוי למכור או לקנות את ניירות הערך המוזכרים מבלי להודיע על כך מראש. השקעה במניות היא מסוכנת ועשויה לגרום להפסד כל ההשקעה. כל הפועל עקב מידע שקרא באתר זה, עושה זאת על דעתו האישית בלבד ונושא באחריות הבלעדית לכל פעולה בה ינקוט בהסתמך על המידע באתר זה.
Print Friendly, PDF & Email
Scroll to Top